Tělové balzámy

České výroby

Čokoládový balzám pro relaxaci a regenaraci

Obsah 30ml

Čokoláda blahodárně působí na pokožku, pomáhá proti depresi, stresu a špatné náladě, odplavuje toxické látky a uvolňuje ztuhlé svaly. Zanechá pokožku jemnou a hebkou.

Balzám je vhodný k použití na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu. Obsažené přírodní oleje a vosky tlumí projevy stárnutí, hydratují a zvyšují elasticitu kůže. Neobsahuje žádné konzervanty.

Dermatologicky testováno.

Skořicový balzám s rakytníkem pro relaxaci a regenaraci

Obsah 30ml

Prokrvuje pokožku, jemně prohřívá, zpevňuje a do hloubky hydratuje pleť. Napomáhá k revitalizaci podkoží a tím omezuje projevy celulitidy. Určeno k zábalům nohou, hýždí, paží a dalších tělesných partií.

Před použitím vyzkoušejte snášenlivost přípravku na zápěstí.

Dermatologicky testováno.

Konopný balzám pro relaxaci a regenaraci

Obsah 30ml

Regeneruje pohybový aparát a ošetřuje problémovou pokožku. Obsahuje 90 % konopného oleje. Konopný olej se využívá jako účinná pomoc pro ekzematickou pleť, lupenku, svědivou a problematickou pokožku. Vhodný je rovněž na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu.

Konopný olej zvyšuje obsah ceramidů v pokožce, a tím zvyšuje její přirozenou bariérovou funkci. Konopný zábal tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže.

Dermatologicky testováno.