Plavací bazény
Zpět na "Produkty

Luxusní laminátové bazény

Plavací bazény

Moderní technologie Vám zajistí dlouhodobou radost z vašeho bazénu, dokonalou relaxaci, rehabilitaci i aktivní plavání.

 

 

 

 

 

Zvolte si vhodné barevné provedení bazénu.

Interiérové a venkovní bazény

Luxusní laminátové bazény

Interiérové a venkovní bazény

Užijte si se svou rodinou dny plné slunce a odpočinku na zahradě ve vlastním bazénu!

  • Keramické bazény, jež Vám umožní relaxaci, rehabilitaci i aktivní plavání dle libosti ve Vašem rodinném venkovním bazénu.

Při výrobě luxusních laminátových bazénů se používají nejkvalitnější materiály od renomovaných výrobců. Díky pokročilým technologiím výroby keramických bazénů nabízíme celou řadu granitových povrchů bazénů, které jsou vysoce kvalitní, odolné chlorované vodě a jsou vhodné i pro interiérové bazény, kde je počítáno s nepřetržitým provozem.

  • Esteticky jsou tyto povrchy na velmi vysoké úrovni, luxusní keramický laminátový bazén se může stát nerušícím "přírodním" prvkem zahrady, nebo také její barevnou dominantou.
  • Luxusní keramické laminátové bazény jsou vhodné jak pro vnitřní tak pro venkovní instalace, jsou k dispozici v rozměrech od 3x2m po 11x4m.

 

Vrstvy luxusního laminátového bazénu
8 vrstev

Laminátové keramické bazény jsou vyrobeny z osmi vrstev, jež zajistí správnou funkci a dlouhou životnost bazénů.

 Rez stenou

Luxusní laminátové bazény

od poradenství po realizaci

Nabízíme Vám širokou nabídku laminátových bazénů vyšší kvality a designu. Laminátové bazény do vnitřních prostorů Vašeho domu, hotelu, penzionu nebo zvolte laminátový bazén, který lze zajisté umístit také do exteriéru. Uvedené laminátové bazény jsou vhodné jak pro soukromé, tak komerční využití.

Naše společnost Jaroslav Tesárek - Excel Vám nabízí nejen kvalitní provedení laminátových bazénů, ale také poradenství a servis, potřebné  při pořízení nového bazénu. Naše společnost má dlouholeté zkušenosti v oblasti wellness pro komerční a privátní využití. Vytváříme nejen komfortní prostředí v okolí laminátového bazénu, ale také kompletní provedení wellness zón pro potřebnou relaxaci a kompaktnost prostředí.

Zpět na "Produkty"