relaxační koupele
Zpět na "Úvod

Masážní systémy a vany

relaxační koupele

Hydromasážní vany a systémy do Vaší koupelny

Společnost Jaroslav Tesárek – EXCEL svým zákazníkům nabízí kvalitní české hydromasážní vany a masážní systémy do van. Naše společnost se výrobou masážních systémů zabývá již od roku 1998 a své zkušenosti v oblasti balneoterapie postupně začala uplatňovat také ve výrobě komplexních wellness center.

Jaroslav Tesárek – Excel

z jakého důvodu zvolit tohoto výrobce?

Naše masážní vany a hydromasážní systémy jsou specifické svojí vysokou kvalitou, českou výrobou a především kvalitním zákaznickým servisem.

Masážní vany

typizovaná výroba masážních van

Zákazník si může svojimasážní vanu zvolit buď typizovanou, tedy již existující masážní systém HYDRO MASÁŽNÍ SYSTÉM nebo AIR MASÁŽNÍ SYSTÉM, či  tzv. kombinovaný masážní systém, který obsahuje jak perličkovou koupel (air), tak také vodní masáž (hydro).

Typizované masážní vany zahrnují v ceně také přímo akrylátovou vanu. Není tedy potřeba doobjednávat samotnou vanu. Zvolit si můžete ze základních tvarů tedy obdélníková (pravoúhlá) vana, rohová akrylátová vana nebo asymetrická (polorohová) vana.

I tyto typizované masážní vany můžete zajisté dle potřeby a zájmu obohatit o například chromoterapii (léčení barvami), přímou desinfekci apod.

Hydromasážní systémy

masážní vany na míru

V čem je ale naše společnost ojedinělá je výroba hydromasážních van na míru. Tato služba spočívá ve výběru hydromasážního systému a samotné akrylátové vany. Stále častěji nás oslovují zákazníci s individuálními požadavky na rozmístění trysek, počtu trysek ve vaně a typu ovládání. Našich zákazníkům nabízíme, aby přijeli přímo do výroby a ve své zvolené vaně si sami určili potřebné rozmístění trysek apod. V rámci poradenství zajisté také pomůžeme s výběrem vhodné akrylátové vany od jakéhokoliv výrobce na trhu. Dle požadavků zákazníka také doporučíme vhodný masážní systém do vany. Každý hydromasážní systém v nabídce poskytuje zákazníkovi potřebnou relaxaci či rehabilitaci, která se zaměřuje na určité partie těla.

Ať už Vás osloví naše hydromasážní systémy na míru nebo typizované masážní vany, doporučujeme oslovit naši společnost při případné poradenství či vytvoření nabídky.

Zpět na "Úvod"