Rodinná relaxace
Zpět na "Laminátové bazény

Doplňky k bazénu

Rodinná relaxace

Vytvořte si z laminátového bazénu místo pro relaxaci, domácí wellness a aktivní sportování, které oceníte nejen Vy, ale také Vaše rodina.

Relaxace v bazénu

Perličková lázeň

Relaxace v bazénu

Využívá se jak k léčebným účelům, tak jako relaxační procedura. Do vody jsou pomocí kompresoru vháněny vzduchové bublinky, které pomáhají při odbourání stresu, zlepšují oběh a navozují příjemný pocit uvolnění. Perličková lázeň je vhodná pro děti. Instaluje se do prostoru schodiště, lavice či lehátka dle daného typu bazénu.

Masážní proudy

Bazénové trysky

Masážní proudy

Hydromasáž je vhodná po namáhavém dni či sportovním výkonu (tlaková masáž). Vodní proud smíšený se vzduchem působí mechanicky na lidský organismus v několika směrech. Masíruje měkké tkáně, napomáhá k prokrvování svalů, zlepšuje krevní oběh a zmírňuje svalové křeče.

Plavání v bazénu

Protiproud

Plavání v bazénu

Užijte si jednu z nejzdravějších sportovních aktivit ve Vašem bazénu. Do bazénů se instalují výkonné protiproudy pro možnost rekreačního i kondičního plavání, u kterých je možná regulace výkonu dle Vašich potřeb.

Noční relaxace

Osvětlení bazénu

Noční relaxace

Využijte krásných letních večerů k posezení u prosvětlené vodní hladiny bazénu. Zakuste koupání v osvětleném bazénu ve večerních hodinách, které navodí vyjímečnou atmosféru.

Nerezová madla

Bazénová madla

Nerezová madla

Nerezová madla se montují přímo do bazénové stěny a jsou umístěna např. u mazážních trysek nebo protiproudu. Venkovní madla usnadňují vstup a výstup osobám s pohybovým omezením.

Poptávám tento produkt

Rádi by jste se dověděli více informací o tomto výrobku? Napiště nám zde Vaše dotazy.


Zpět na "Laminátové bazény"