Barevné světlo
Zpět na "Doplňky k HM vanám

Chromoterapie

Barevné světlo

Podvodní barevné spektrum působící prospěšně na lidský organismus. Automaticky nebo samostatně měnící se barvy (modrá, zelená, žlutá a červená) a v masážní vaně v kombinaci s vířivými proudy má velice příznivé účinky na psychiku člověka.

Již staré civilizace a kultury, jako třeba Egypťané či Číňané, užívaly barvy pro léčebné účely. Takovýmto postupům se říká chromoterapie a zahrnuje v sobě kromě působení barev také světlo,

jakožto léčebný prostředek. Některé účinky barev podle těchto starobylých metod pomáhaly například zklidňovat mysl, zmírňovat nemoci, pomáhaly při léčbě bolesti, nebo naopak, stimulovaly tělo

a mysl, zvyšovaly energii apod.

Chromoterapie v masážní vaně je podvodní barevné spektrum působící prospěšně na lidský organismus.  Automaticky nebo samostatně měnící se barvy (modrá, zelená, žlutá a červená)

mají blahodárné účinky na psychiku člověka. Prolínáním základních barev vzniká široké barevné spektrum ( např. žlutá, oranžová, růžová, fialová a tyrkysová).

 

Příplatek k masážnímu systému za CHROMOTERAPII do vany

Popis Vana se systémem Cena bez DPH Cena s 15% DPH

(v případě montáže naší firmou)

Cena s 21% DPH
1 světlo chromoterapie s funkcí STOP   vhodná do všech van a systémů 4.950Kč 5.693Kč 5.990Kč
2 světla chromoterapie s funkcí STOP vhodná do všech van a systémů 7.950 Kč 9.143Kč

9.620

 

Červená - reprezentuje spodní část těla, přesněji, jsou to nohy od chodidel až po kyčle a páteř. Je to užitečná barva pro sportovce, protože má silný energetický účinek, je osvěžující a

rozproudí ve Vás krev. Měla by pomoci při dýchacích a revmatických obtížích, onemocněních kůže, astmatu. Urychluje rovněž látkovou výměnu.

Žlutá - její účinky bývají spojovány s mentální vyrovnaností. Tato barva spojuje mysl s tělem a konkrétně pomáhá také zažívání a podporuje systematické myšlení. Žlutá odráží velké množství

světla a burcuje tak nejen oko, ale i mysl. Dodá Vám energii i pozitivní naladění. Boj s melancholií a mrzutostí tak bude mnohem jednodušší.

Modrá - modrou oceníte, když se potřebujete uklidnit a zkoncentrovat. Navíc modrá podpoří Vaši kreativitu a zároveň je, podle některých, pomocníkem v boji s celulitidou či nadbytečnými kily.

Modrá utlumuje chuť k jídlu, tiší bolest, uklidňuje a chladí.

Zelená - tato barva odjakživa evokuje přírodu a její klid. Zelená Vás uvede do skvělé duševní pohody, sníží Vám krevní tlak a pomůže lépe usínat při nespavosti.

NÁVOD K POUŽITÍ

CHROMOTERAPIE

Poptávám tento produkt

Rádi by jste se dověděli více informací o tomto výrobku? Napiště nám zde Vaše dotazy.


Zpět na "Doplňky k HM vanám"